AnasayfaHakkımdaIletisim

Hakkımda

“Başarı, ilk adımı atabilme ve sürdürülebilir kılma sanatıdır.”

Hikayem

Yaşama gözümü açtığımdan beri, hep bir şeyleri geliştirmek için çalışıyorum. Bunun ne olduğu hiç önemli değil. Okduğum kitabın bir bölümünü, yaşadığım evin atmosferini, yürüdüğüm yolun zeminini.
Liseden mezun olduktan sonra, kısa bir üniversite hayatım oldu ve ilk yılın sonuna doğru başka şeylere kafa yormamdan dolayı eğitim hayatımı askıya aldım. 2020 pandemi krizinin, fiziksel olarak yaptığım tüm aksiyonları, zorunlu bir şekilde dijitale taşıdığı için boşta kalan vaktimi tekrar lisans eğitimine yönlendirdim.
Türkiye ve Dünya pazarına ürün-hizmetler geliştiren ve bunların ticareti ile gelir elde eden bir kaç projenin ortaklığında bulunmaktayım. İçinde bulunduğum projelerin ve şirketlerin daha sürdürülebilir bir biçime evrilmesi ve ekosistemlerini geliştirmeleri için çeşitli aksiyonlar alıyorum.
Bu sayfayı neden aktif ettiğimi açıklamak isterim; Uzun zamandır kendi fikirlerimi, teorilerimi ve okuduğum-yaşadığım olaylardan çeşitli sonuçlar çıkarıyor ve bunları kendime notlar adı altında kaleme alıyordum. Bazı yazıları arkadaşlarımla ve network ağımda bulunan kişilerle parça parça paylaşıyordum. Sık sık "bu yazıları artık paylaşıma açmalısın." gibi sözleri duyduktan sonra blogumu tekrar aktif ettim.
Nelerle ilgileniyorum ?
  • Sosyal Bilimler
  • Matematik
  • Python ile Yapay Zeka
  • Ekonomi Bilimi
  • Uzay Bilimleri ve Biyoteknoloji
Profesyonel olarak ilgilendiğim iş kolları dışında, hobi olarak yukarıdaki alanlar ile ilgili okumalar, araştırmalar ve çeşitli çalışmalar yapıyorum.

İş Geliştirme

Şirketlerin dijital dünyada gerek pazar paylarını, gerek ürün niteliğini, gereksede ortaya çıkardığı ekosistemi geliştirme ve büyütmeye yönelik çalışmalar yapmaktayım. Şirket içi iletişimden, satış sonrası desteğine kadar bir çok alanda iyileştirmeler yapmaya odaklanıyorum.

Dijital Pazarlama

Yüksek teknoloji hizmetleri sunan SaaS projeleri öncelikli olmak üzere içinde bulunduğum şirketlerin dijital pazarlama ve markalaşma operasyonlarına destek veriyorum.

Kişisel Markalaşma

Dijital yaşama gözlerini açan (profil oluşturan) tüm insanların, bir kişisel marka sahibi olduğunu savunuyorum. Bu konuda çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyorum.
© 2021, All Rights Reserved.

Hızlı Menü

AnasayfaHakkımdaİletisim

Social Media